Newsletter

Chcete dostávať najčersvejsšie informácie priamo do Vašej emailovej schránky?

Fyzická kondícia tela
Termoregulačná diagnostika
Kvantový rezonančný analyzátor
» Biofotonický skenerNákupný košík


FOHOW

  

Regenračné centrum

MOJE SLUŽBY » DIAGNOSTIKA » Biofotonický skener

 

Biofotonický skener - diagnostika

Biofotonický skener je jedinečný nástroj, ktorý meria hladinu karotenoidov neinvazívnou metódou v kožných tkanivách pomocou uznávanej technológie Ramanovej spektroskopie. Jednoduchým položením dlane vašej ruky pred bezpečné nízkoenergetické modré svetlo skenera získate v priebehu pár sekúnd hodnotu hladiny karotenoidov (skóre karotenoidov v koži - SCS) vo vašej koži.

 

Karotenoidy sú organické pigmenty prítomné v ovocí a zelenine, ktoré nesú prvotnú zodpovednosť za červenú, oranžovú a žltú farbu. Čím sú vami konzumované ovocia a zeleniny farebnejšie, tým viac karotenoidov sa dostane do vášho organizmu.

 

ČO ZNAMENAJÚ VAŠE VÝSLEDKY?

Čím vyššia je koncentrácia karotenoidov vo vašej koži, tým vyššie bude vaše skenerové skóre.

 

 

PRIPOMIENKY
- Sú to všeobecné údaje založené na výsledkoch viac ako 1 000 000 skenovaní. Vaša osobná hodnota SCS sa môže líšiť.
- Stravovacie návyky, doplnková výživa a typy životného štýlu predstavujú možné výsledky SCS a negarantujú výsledok skóre.
- Individuálne genetické rozdiely môžu mať významný vplyv na mieru absorpcie karotenoidov, a preto aj na vaše skóre karotenoidov v koži.

 

OPTIMAMLIZUJTE SVOJE SCS

 

Ak už poznáte vaše skóre SCS, je čas na to, aby ste ho začali zlepšovať dodržiavaním nasledujúcich krokov:

 

  • Prispôsobte svoje stravovacie návyky tak, že budete každý deň konzumovať aspoň 5 až 10 porcií ovocia a zeleniny s vysokým obsahom karotenoidov.
     
  • Starajte sa o seba pomocou zdravého životného štýlu.
     
  • Majte doplnkovú výživu pomocou certifikovaných produktov pre skener: LifePak+ a JVi. Tieto produkty poskytujú organizmu karotenoidy v najlepšom pomere.
     

Skener je tu, aby ste mohli vidieť, do akej miery sa zvýši vaše SCS, ak ich pravidelne užívate.

 

 

Vzhľadom na to, že zmeniť vaše stravovacie návyky nie je veľmi jednoduché v každodennom živote, výživové doplnky môžu byť pohodlným spôsobom poskytovania primeraného príjmu karotenoidov.

 

Nenechajte si teda ujsť šancu dať sa oskenovať: Meranie skenerom každých 6 či 8 týždňov je ideálne v záujme určenia toho, či konzumujete primerané množstvo karotenoidov.

 

<<< Návrat späť

 

 

 

 

 

Kto trvalo nepočúva neprepočuteľné a prehliada neprehliadnuteľné, nesmie sa čudovať, keď jedného dňa príde o zrak i sluch.

Aktuálne články