Newsletter

Chcete dostávať najčersvejsšie informácie priamo do Vašej emailovej schránky?

» Bunková výživa - ozdravenie bylinami
Profil poradcu pre bunkovú výživu
Biochemické tkanivové soli
Jačmeň a chlorella
Výživa NU SKIN
Rastlinné mlieka
Karotenoidy
Biologicky aktívne doplnky stravy FOHOWNákupný košík


FOHOW

  

Regenračné centrum

BUNKOVÁ VÝŽIVA » Bunková výživa - ozdravenie bylinami

 

 

BUNKOVÁ VÝŽIVA - OZDRAVENIE BYLINAMI

 

VÝHODY BYLÍN:

 

 

Bezpečnosť


Sú byliny, ktoré môžeme zaradiť medzi potraviny, liečivé byliny ale aj jedovaté druhy. Bunková výživa je v zložení liečivých a potravinových bylín. Byliny majú pozitívne účinky na zdravie. Nežiadúce účinky majú len jedovaté byliny pri svojom nadmernom užívaní.

 

Prírodnosť


Slovo prírodné sa v dnešnej dobe často zneužíva, ale byliny patria medzi prirodzenú súčasť našej stravy počas celého vývoja ľudstva. Náš organizmus preto na byliny reaguje prirodzene. Synergické účinky látok v bylinách pôsobia prirodzene. Bunková výživa obsahuje organické, prírodne spracované byliny bez balastných a škodlivých konzervačných látok s dostatkom vlákniny zabezpečujúcej čistenie organizmu od nestrávených zvyškov.

 

Celkový účinok


Bunková bylinná strava pôsobí na organizmus celostne, holisticky. Ochorenie, ako napríklad prechladnutie, odráža nerovnováhu v organizme a chorý orgán ovplyvňuje telo i myseľ. Oslabené trávenie poškodzuje pečeň, oslabená pečeň negatívne ovplyvňuje imunitný systém. Kombinácia bylín v podobe stravy preto pôsobí celostne na nerovnováhu v organizme. Najväčšia výhoda bylinnej liečby vychádza z jej preventívneho a liečebného účinku chronických chorôb.


 

 

 

 

 

Úsmev, ktorý vyšleš, sa k tebe vráti.

Indické príslovie

Aktuálne články