Newsletter

Chcete dostávať najčersvejsšie informácie priamo do Vašej emailovej schránky?

Bunková výživa - ozdravenie bylinami
Profil poradcu pre bunkovú výživu
Biochemické tkanivové soli
» Jačmeň a chlorella
Výživa NU SKIN
Rastlinné mlieka
Karotenoidy
Biologicky aktívne doplnky stravy FOHOWNákupný košík


FOHOW

  

Regenračné centrum

BUNKOVÁ VÝŽIVA » Jačmeň a chlorella

 

 

JAČMEŇ a CHLORELLA - prísun živej energie do tela

 

 

Úžitok jačmeňa

 
Jačmeň je svieži, enzymatický nápoj plný biologicky aktívnych látok.

 

Predstavte si mladú rastlinku jačmennej trávy ako klíči, preráža tvrdú kôru zeminy a dynamicky rastie smerom hore k slnku. Tento druh energie a vlastností nám rastlinka odovzdáva. Zbiera sa v období svojej najvyššej vitality, kedy priamo saje nesmierne množstvo živín a energie zo zeme, vody, vzduchu a slnka. V tichu svojho rastlinného tela spracováva základné stavebné kamene a pretvára ich na zložitejšie látky. Tie potom vo svojom tele odovzdáva všetkým nadradeným životným formám.


Zelené potraviny /nápoj z mladého jačmeňa je jedným z príkladov/ môžeme vnímať ako pomyselnú potravinovú základňu. Podobne ako sú pevné základy predpokladom úspešnej a bezpečnej stavby rodinného domu, sú zelené potraviny predpokladom pevnosti a bezpečia našej stravy. Takéto vnímanie úlohy zelených potravín je dôležitejšie než bádanie nad zoznamami izolovaných účinných látok a ich izolovaných účinkov. Hans Günter Berner v knihe „Hladovanie nad plným hrncom“ vykresľuje človiečika, ktorý sa napcháva, priberá, ale napriek tomu umiera na nutričnú podvýživu...

 

Vyčerpaná pôda rodí "hladné" plodiny. Tie zase "sýtia nás", preto aj napriek tuku okolo pása umierame od hladu...

 

 

Úžitok chlorelly

 

Chlorella – táto smaragdová „konzerva“ plná vitálnych látok – bola pre svet objavená nie vďaka masívnej reklame, ale preto, že funguje.

 

Fungovanie má v popise práce – táto jednobunková sladkovodná riasa totiž patrí medzi najjednoduchšie formy života, od ktorých závisia formy vyššie, komplexnejšie a zložitejšie. Je svojbytná, samostatná a pre život dokonale vybavená. Podobne ako ostatné fotosyntetizujúce organizmy, je predpokladom a základom celého vyššieho potravinového i životného reťazca.


Chlorella je kvalitným "palivom" a výberovou potravou pre naše bunky. Môžeme ju vnímať ako organicky pestovanú zeleninu najvyššej kvality...

 

Objednávky a informácie:

 

0905 346 475, skype: hanka.orgovanova , info@bunkovavyziva.sk 
 

 

 

 

 

Kto trvalo nepočúva neprepočuteľné a prehliada neprehliadnuteľné, nesmie sa čudovať, keď jedného dňa príde o zrak i sluch.

Aktuálne články