Newsletter

Chcete dostávať najčersvejsšie informácie priamo do Vašej emailovej schránky?

Alergie
Chronické ochorenie klbov
Ochorenie pečene
Prekyslenie organizmu - epidémia ľudstva
Klimaktérium nie je choroba
Dna
» Krvný tlak - problém obličiek
Rakovina - choroba ako každá iná
Žalúdočné problémy
Neplodnosť - narušená acidobázická rovnováha
Stres - nedostatok energie v tele
Ochorenie pohlavného systému u mužov
Vegetatívna acidóza - ochorenie nervov
ArtériosklerózaNákupný košík


FOHOW

  

Regenračné centrum

UZDRAV SA SÁM » Dospelí » Krvný tlak - problém obličiek

 

 

KRVNÝ TLAK - PROBLÉM OBLIČIEK

 

        Nízky, vysoký, nestabilný krvný tlak, ako aj zlý krvný obeh, sklon ku krvácaniu a zvýšenie hodnôt cholesterolu a kyseliny močovej v krvi môžu byť podmienené prekyslením. Cesta ku kritickému stavu začína tým, že je telo nútené odbúravať uložené minerály, aby mohlo neutralizovať kyseliny. Vysoký krvný tlak výrazne znepríjemňuje život v rôznych oblastiach, nevynímajúc sexuálnu. Je spoluzodpovedný za poruchy erekcie a nedosiahnutie orgazmu. Ale aj poruchy zraku, závraty a bolesti hlavy spôsobené narušeným krvným tlakom treba odvodiť z  toho, že v tele existuje neustála kyselinová záťaž.

        Vysoký krvný tlak je rizikovým faktorom pre cievy. Môže byť príčinou srdcového infarktu a mrtvice. Pri vysokom krvnom tlaku sú cievne steny veľmi zaťažené a dochádza k poklesu množstva kyslíka pre srdcový sval a tým vlastne pre celý organizmus.

 

       Hlavnou príčinou vysokého krvného tlaku je nedostatočný pitný režim, v dôsledku čoho dochádza k poškodeniu pečene a obličiek. Obličky začnú ako signál vylučovať látku na zvýšenie tlaku. Lieky ničia tento aktivátor zvýšenia tlaku, ale neodstraňujú príčinu vysokého krvného tlaku. Dôsledná očista organizmu od kyseliny bunkovou výživou má okamžitý pozitívny vplyv na krvný tlak. Zásaditou stravou sa vyčistia obličky od usadených solí, cievam sa doplnia chýbajúce živiny a tým sa zlepší ich regeneračný proces. Postupne výrazne klesnú hodnoty cholesterolu a triglyceridov – dvoch rizikových faktorov pre srdce a krvný obeh. Za jeden až dva roky sa telo môže očistiť, skládky nebezpečných splodín sa môžu rozpustiť a vyčerpané zásobárne minerálov sa naplnia. Myseľ môže byť zase čistá /stav, ktorý ste kedysi dávno zažili a na ktorý už len matne spomínate/ a vnútorná krása človeka opäť vystúpi navonok. Vďaka regeneračnému procesu naších buniek nikdy nie je neskoro.


 

 

 

 

 

Niekedy si tak veľmi prajeme byť anjelom, že zabúdame byť dobrým človekom.

Albrecht Goes

Aktuálne články