Newsletter

Chcete dostávať najčersvejsšie informácie priamo do Vašej emailovej schránky?

Expresná regulácia hmotnosti - TR 90
Henex-Bio Liečebný prístroj
» Liečebné programy
Produkty FOHOWNákupný košík


FOHOW

  

Regenračné centrum

MOJE SLUŽBY » LIEČENIE » Liečebné programy

 

 

 

LIEČEBNÉ PROGRAMY ZAMERANÉ NA DETOXIKÁCIU, ODKYSLENIE TELA, ÚPLNÉHO UZDRAVENIA CHRBTICE A NA STAV  VYŠŠEJ SVETELNEJ ÚROVNE, ZA POUŽITIA SVETELNEJ TERAPIE /SLNEČNÉHO SPEKTRA - IR-A/, BIO-ENERGETICKEJ  POTRAVY A BIOAKTÍVNYCH PREPARÁTOV TRADIČNEJ ĆÍNSKEJ MEDICÍNY. 

  

Ľudské telo žije na základe nepretržitého energetického nabíjania a vybíjania, preto je nedostatočné liečiť choroby iba chemicko-fyzikálnymi prostriedkami. Posilnením energetického biopoľa človek dosahuje stav vyššieho vedomia, stav uzdravenia, bez ohľadu na momentálny stav zdravia na  fyzickej, emočnej a mentálnej úrovni...

 

Zdravie je neustále dopĺňanie a kolobeh energie určitej kvality a potrebného množstva. Je to proces, ktorý prebieha mimo úrovne nášho myslenia.Je to proces biologickej transmutácie. Je to poistka prírody na udržanie rovnovážneho stavu energie medzi prírodou a človekom.

 

V priebehu liečebných svetelných terapií sa človek stále viac prepája so svojou svetelnou esenciou /životnou biovibráciou fyzického tela/,ktorú v priebehu terapíí zvyšujeme. Dostavujú sa iné pocity, iné myšlienkové pochody. Nie je dôležité, ako sa to deje. Svetelná terapia predstavuje cestu ako toto spojenie umožniť. Počas terapií sa využívajú rôzne techniky posilnenia biopoľa.  

Svetelná terapia využíva k pôsobeniu na tkanivá „silu ducha“ aby stimulovala krvný a lymfatický obeh, cievny, svalový a vylučovací systém pohybu. Terapia vracia do rovnováhy svetelnú energiu / pulz / buniek a tým zlepšuje bunkové dýchanie a vitalitu. Naše svetelné  elektromagnetické pole je vychyľované zo svojho pulzačného kónusu zvýšenou kyslosťou tela, toxicitou tela nedostatkom kyslíka a zníženou energetickou zásobou v cievnom systéme tela.

 

Svetelná  terapia uvoľňuje zablokované energie aby mohli prúdiť cievami buniek. Tým sa stlmí a postupne úplne vylúči bolesť, zvýši sa celková cirkulácia a povzbudí vylučovanie odpadov. Zlepší sa funkčnosť tkanív a ich regenerácia. Aký proces prebieha? „Zvýšením  teploty tela, zvýšením kapacity a teploty svetelnej energie, sa mení  patologický proces bunky na proces  regeneračný“. Je to proces, ktorý prebieha pri uzdravovaní  rakovinových buniek.

 

Pri svetelnej terapii sa využívajú prístroje HENEX-BIO, vysoko bio- energetická strava, lieky tradičnej čínskaj medicíny FOHOW a ďalšie podporné terapie pre uzdravenie a vyrovnanie energetických stavov, chrbtice, funkčných orgánov a ich prepojenie cez cievny systém..

 

Jedinečnosťou tejto metódy je zlepšenie prenosu informácii medzi mozgom a brušnou dutinou / centom nášho vnútorného mozgu/ cez miechu a dosiahnutie tepelnej rovnováhy medzi vonkajším a vnútorným prostredím vďaka cievnemu systému.

 

V cievnom systéme nášho organizmu dochádza k vzájomnej reakcii tepelnej energie našej krve s tepelnou energiou našeho okolia / dochádza k tzv. energetickej tepelnej rezonancii/.Pre náš organizmus je životne dôležité čerpanie energie z vonkajšieho prostredia. Bez tohoto bioprocesu / vzájomnej výmeny energií/ náš organizmus nemôže existovať. Zomreli by sme na podchladenie.

 

Cievny systém vytvára priestor pre život našej Duše. To vďaka nej vibrujeme na vlnovej dĺžke, ktorá spája všetky veci a bytosti vo vesmíre. To vďaka nej pociťujeme krásu a harmóniu sveta. To ďaka nej vieme položiť život za niekoho neznámeho alebo súcitiť s cudzincom. Prostredníctvom našej duše sa uchádzame o dokonalú slobodu.

 

Rozumom pátrame po poznaní, pravde a slobode. Srdce, centrum našej duše, ktorú vnímame prostredníctvom pulzu nás upriamuje na hladanie lásky. Spolu nás nútia ísť za krásou a spravodlivosťou.

 

Uzdraviť sa znamená dosiahnuť vibračnú rovnováhu medzi dvoma nervovými systémani fungujúcimi nezávisle od seba, prostredníctvom spoločného cievneho systému, ktorý ich prepája. Len tak dosiahneme duševnú rovnováhu a myšlienkový kľud. 

 

Za 4 až 12 mesiacov je telo nastavené bez potreby užívania liekov. Do 2 až 5 rokov / závisí to od miery znečistenia tela a dĺžky užívania liekov/ pri intenzívnom používaní prístroja BIO-HENEX je telo vrátené do svojej životnej formy. 

 

Objednávky a informácie:

 

0905 346 475, skype: hanka.orgovanova , info@bunkovavyziva.sk 

 

<<< Návrat späť

 

 

 

 

 

Neskúšaj preskakovať schody!
Kto má pred sebou ďalekú cestu, neuteká!

Paula Modersobnová

Aktuálne články