Newsletter

Chcete dostávať najčersvejsšie informácie priamo do Vašej emailovej schránky?

Močový mechúr
» ObličkyNákupný košík


FOHOW

  

Regenračné centrum

SPOZNAJ TELO » Vylučovacia sústava » Obličky

 

 

OBLIČKY

 
      Sú zásobníkom vrodenej životnej energie. V obličkách je uložená podstata života. Súvisia s duševnou činnosťou, inteligenciou, ctižiadostivosťou a vôľou. Spracovávajú odpadové látky odfiltrované z krvi a vytvárajú moč. Každú hodinu obličky spracujú až 7 litrov tekutiny. Táto tekutina je filtrovaná a všetky potrebné látky sa vracajú späť do krvi. Zvyšná tekutina odteká z tela a odnáša množstvo odpadových produktov, ktorých sa bunky tela potrebujú zbaviť. 
 
Problémy: 
 
      Bolesť v bedrovej oblasti a v kolenách, najmä z vnútornej strany, studené nohy, časté močenie hlavne v noci, impotencia a neplodnosť, hluchota a šumenie v ušiach, tiež nedôvera a strach až fóbia. Obličky sa najviac podieľajú na poškodení kĺbov. O dysfunkcii vypovedajú aj opuchy. Vonkajšími prejavmi sú vypadávanie vlasov, vačky a kruhy pod očami. Pokiaľ sa v okolí očí vytvoria bezdôvodne vyrážky, môže to znamenať vznik cysty alebo predpoklad vzniku. Rovnako tukové vyrážky poukazujú na zlú činnosť obličiek a možnosť vytvárania piesku a kameňov v nich. Odkladanie vymočenia spôsobuje rozmnožovanie baktérií a vykryštalizovanie slaných solí na kamene, ktoré sú jednou z hlavných príčin nefunkčnosti obličiek. Sprievodnými problémami sú hustá krv, vysoký krvný tlak, chorá pečeň, tráviace problémy, ochorenie kĺbov.

      Doporučujem problémy riešiť komplexne zostavením individuálneho programu úpravy stravy doplnenej o produkty bunkovej výživy po predchádzajúcej konzultácii.

 

 


 

 

 

 

 

Luk praskne keď je príliš prepnutý. Ale duša stratí svoje sily, keď je príliš dlho nečinná.

Plutarchos

Aktuálne články