Newsletter

Chcete dostávať najčersvejsšie informácie priamo do Vašej emailovej schránky?

» Srdce
Termoregulácia organizmuNákupný košík


FOHOW

  

Regenračné centrum

SPOZNAJ TELO » Krvný obeh » Srdce

 

 

SRDCE

  

      Srdce nemá rado stres a potrebuje rozumnú výživu. Pri strese sa zvyšuje adrenalín a kortizol – hormóny, ktoré človeka chránia pred nebezpečenstvom tým, že pripravia cievy, srdce a svaly na akciu. Trvalý stres narúša imunitu a môže vyvolať chorobu. Srdce je sval, a ako každý sval potrebuje dostatok výživných látok, bielkovinu, vitamíny, hlavne horčík a dostatok kyslíka /pohyb/ a nerušenú inerváciu /voľnú krčnú a hrudnú chrbticu/. Svaly reagujú na negatívne informácie oslabením, na pozitívne napnutím. Ak ste pod psychickým a emočným tlakom, zmeňte svoj život !

 
Problémy: 
 
       Bušenie srdca, nespavosť, zmetenosť, hystéria, červené škvrny v hornej časti ľavej polovice tváre. Pri ochorení ide o nedostatočné okysličenie krvi a v tejto súvislosti sa objavuje namodralé sfarbenie pier, jazyka i tváre. Namodralá farba medzi nosom a ústami znamená ohrozenie života. Srdcu zodpovedá špička nosa a jazyka. Bledý jazyk značí problém krvného obehu a teplotu, červený nos preťaženie srdca. Ryha na konci nosa uprostred značí šelest na srdci. Doširoka rozložený, opuchnutý nos upozorňuje, že i srdce bude rozšírené. 

       Doporučujem problémy riešiť komplexne zostavením individuálneho programu úpravy stravy doplnenej o produkty bunkovej výživy po predchádzajúcej konzultácii.

 

 

       

 

 

 

 

 

Oddať sa sám sebe je začiatok a koniec všetkého učenia o živote.

Johan Huizinga

Aktuálne články