Newsletter

Chcete dostávať najčersvejsšie informácie priamo do Vašej emailovej schránky?

Alergie
Chronické ochorenie klbov
Ochorenie pečene
Prekyslenie organizmu - epidémia ľudstva
Klimaktérium nie je choroba
Dna
Krvný tlak - problém obličiek
Rakovina - choroba ako každá iná
» Žalúdočné problémy
Neplodnosť - narušená acidobázická rovnováha
Stres - nedostatok energie v tele
Ochorenie pohlavného systému u mužov
Vegetatívna acidóza - ochorenie nervov
ArtériosklerózaNákupný košík


FOHOW

  

Regenračné centrum

UZDRAV SA SÁM » Dospelí » Žalúdočné problémy

 

 

ŽALÚDOČNÉ PROBLÉMY

 

        Na začiatku žalúdočných problémov je strach. Strach z čohokoľvek nového. Človek nevie stráviť nič nové. Nahovára si, že nie je dosť dobrý. Pociťuje nedostatok duševného bezpečia. Najčastejšou poruchou je nadprodukcia kyseliny žalúdočnej a akútny nedostatok zásad, ktoré sú potrebné na udržanie vyrovnanej kyslosti /acidobázickej rovnováhy/. Dochádza k poškodeniu žalúdočnej sliznice a k ochoreniam. Bolesti, kŕče, zápal sliznice, žalúdočné vredy, ale aj hubové ochorenia a zápach z úst.

        Častým sprievodným javom je zvracanie. Zvracanie je silný výraz obrany a odmietania. Človek sa zbavuje vecí a dojmov, ktoré nechce prijať. Zdravý žalúdok /aj keď je kyselinotvorný/ je hlavným producentom zásad v tele. Vyprodukované množstvo však nie vždy stačí na neutralizáciu kyselín, najmä ak ich vyvolala nenáležitá strava, časté užívanie liekov a hlavne nedostatok výživy na posilnenie obranyschopnosti organizmu. Uvedomme si, že človek, ktorý má chorý tráviaci systém, nastúpil na cestu chorôb. Len od činnosti tráviaceho systému totiž závisí ako budú vyživované ostatné orgány tela.

 

        Riešenie? Zásaditou výživou a zásadotvornými výživovými doplnkami sa regeneruje žalúdočná sliznica prekvapujúco rýchlo, detoxikuje sa pečeň a zabraňuje sa pôsobeniu húb, plesní, parazitov, baktérií a vírusov. Pálenie záhy sa navždy stratí. Keď je žalúdočná kyselina v norme, zabíja všetky baktérie.


 

 

 

 

 

Niekedy si tak veľmi prajeme byť anjelom, že zabúdame byť dobrým človekom.

Albrecht Goes

Aktuálne články