ANALÝZA TELA PODĽA PENTAGRAMU ENERGETICKÉHO SYSTÉMU ORGÁNOV 


NAUČTE SA REČ TELA!

Dôverujte svojmu telu, spoznáte svoju skrytú silu a cestu k zdraviu. To je tajomstvo podstaty človeka.

Ponúkam vám informácie o výsledkoch získaných za 5 tisíc rokov fungovania východnej alternatívnej medicíny v diagnostike ochorení vnútorných orgánov. Tieto poznatky pomôžu zavčasu a správne používať prírodné produkty pre zlepšenie zdravia a tiež k prevencii ochorení. Tak ako nie je možné postaviť dom bez tehál a cementu, tak nie je možná regenerácia organizmu bez potrebných špecifických živín. Každý z nás bude zdravý a krásny, pokiaľ dá svojmu telu dostatok potrebných živín, bielkoviny, vápnika, vitamínu C, minerálov a iných prírodných produktov, nutných k obnove tela ako stavebný materiál. Okrem toho musíme nevyhnutne telu poskytnúť také látky, ktoré majú vplyv na metabolické procesy, kvalitu regenerácie a hlavne dosiahnutie energetickej rovnováhy tela cez čistotu tráviaceho systému a cez teplotu a pulz v cievnom systéme. Len prírodné látky majú potrebné bio-informácie o normálnom fungovaní energetických stavov vnútorných orgánov.

Nasledujúca tabuľka popisuje príznaky funkčných porúch vnútorných orgánov, rovnako ako na obrázku Pentagramy sú opísané vzájomné pôsobenia vnútorných orgánov. To nám pomôže porozumieť reči tela o potrebách nášho organizmu.

Obdobie Jar - je to čas zrodenia a rekonvalescencie pečene a žlčníka. Počas dňa od 23,00 do 3,00 hodiny prebieha ich regenerácia. Pri ich ochorení môžeme vnímať nepríjemné pocity v oblasti týchto orgánov vo večerných hodinách, poprípade na jar. Príznaky porúch sa môžu vyskytnúť v podobe alergického stavu, vysokého krvného tlaku, bolesti kĺbov, pigmentových škvŕn a depigmentácie vo forme vitiliga, nadváhy, zmien v štruktúre nechtov, rozmazaného videnia alebo zlého nočného videnia, slzenia a zápalu očí. Psychická porucha pečene sa prejavuje nadmernou podráždenosťou, zlosťou, agresivitou. Pokiaľ sa prejavia tieto príznaky, je potrebné najskôr použiť prírodné prípravky k normalizácii funkcie pečene a žlčníka.

Rozhodnete sa po konzultácii a diagnostike v našom centre, alebo sami a z tabuľky prírodných produktov spoločnosti Fohow si vyberiete 2 až 3 preparáty, ktoré sa užívajú perorálne, ďalej kozmetické a hygienické výrobky, ktoré ovplyvňujú vonkajšie reflexné zóny vnútorných orgánov. Neskôr môžete postupne výrobky meniť. Vždy doporučujem začať užívať preparáty s Kordycepsom, ktorý normalizuje energiu Jin a Jang a dodáva telu viac energie, urýchľuje zotavenie a čistenie, obnovuje funkcie vnútorných orgánov.

Regenerácia srdca, obalu srdca, troch ohrievačov a tenkého čreva začína na začiatku leta a tiež prebieha počas dňa od 11,00 do 15,00 hodiny a od 19,00 do 23,00 hodiny, kedy prebieha obnova kardiovaskulárneho a hormonálneho systému, nervovej a duševnej činnosti a zlepšuje sa krvný obeh. S nervovým vyčerpaním, stresom a chronickým ochorením môže pri narušení týchto orgánov dochádzať k hypertenzii alebo hypotenzii, k poruchám stredného ucha a sluchu, zmene chuti, menštruačným poruchám, môže sa objaviť nervozita, vzrušenie s neadekvátnym smiechom, návaly tepla a potenia hlavne v tvári, začervenanie kože tváre, alebo celého tela. Normalizácia funkcií týchto orgánov napomáha k odstráneniu uvedených príznakov.

Slezina, pankreas a žalúdok sa obnovujú v priebehu dňa od 7,00 do 11,00 hodiny. V tomto čase sa pripravujú na príjem a vstrebávanie potravy. Regenerujú sa v druhej polovici leta. Dysfunkcia týchto orgánov môže spôsobiť problémy s trávením, porušením krvotvorby a imunity, gynekologické poruchy. Môže dôjsť ku zmenám v ústach a na perách, k suchu v ústach alebo slineniu, poruchy chuti, túžba po sladkostiach, žltá koža. Môžete pociťovať nervozitu a nekľud. Ľudia s problémami týchto orgánov sa ponoria do mysli, spomalí sa ich pohyb.

Na Jeseň - prebieha čistenie pľúc, krku, kože a čriev. V priebehu dňa prebieha regenerácia týchto orgánov od 3,00 do 7,00 hodiny rána. Nemusíte vnímať proces čistenia tela negatívne ako chorobu a brať lieky proti kašľu a teplote. Telo sa pokúša vyčistiť. Dýchacie ťažkosti naznačujú, že prebieha zápal dýchacích ciest, opuch slizníc a infekcia, výtok z nosu, porucha čuchu, vylučujú sa hlieny. Pri poruche funkcie a svalovom oslabení pľúc a čriev je koža bielej farby, objavujú sa rôzne druhy vyrážok, máme chuť na pikantné jedlo, môže byť zlá nálada znížená až do depresie s plačom, človek sa nechce pohybovať. Prírodné preparáty obnovujú funkcie orgánov a odstránia tieto príznaky.

V Zime - a v priebehu dňa od 15,00 do 19,00 hodiny prebieha čistenie a regenerácia obličiek a močového mechúra, ktoré majú vplyv na energetický stav človeka. Pri ich disfunkcii vznikajú hormonálne poruchy. U mužov a žien poruchy sexuálnych funkcií a plodnosti, degenerujú sa kosti, kĺbový systém a chrbtica, narúša sa výmena tekutín a minerálov v tele. Objavujú sa bolesti kĺbov, zubné kazy, poruchy sluchu alebo rovnováhy, vypadávajú vlasy.

Koža môže získať tmavé alebo čierne sfarbenie. Silnie chuť na slané jedlo, môže sa objaviť úzkosť, strach a dokonca až zdesenie so stonaním. Pri obnovení funkcie obličiek a močového mechúra sa stratí potreba často močiť v priebehu dňa a nočné nutkanie na močenie, obnoví sa normálna sexuálna funkcia ako aj celkový zdravotný stav.

Pre každú ženu je dôležité byť si vedomá vplyvu vnútorných orgánov na gynekologické stavy a menštruačný cyklus. Všeobecne platí, že výskyt častých dlhších a ťažkých menštruácií, alebo keď sa menštruácia omešká o niekoľko týždňov až mesiacov, to všetko ovplyvňuje srdce, náš duševný stav a zároveň spôsobuje stres. Dobre fungujúce obličky zaisťujú pravidelnosť menštruácie a to v intervale 28 - 30 dni v dĺžke trvania 3 až 5 dni. Pri akejkoľvek disfunkcii sa môže objaviť biely výtok. Slezina ovplyvňuje kvalitu menštruácie tým, že pri jej disfunkcii môže byť slabá a dlhá s nepríjemným zápachom a žltým výtokom. Abnormálna funkcia pečene sa môže prejaviť menštruačným krvácaním so zrazeninami, alebo môže nastať krvavý výtok.

To bola jedna možnosť ako použiť prírodné preparáty. Ďalšou možnosťou ich použitia, pokiaľ v priebehu 2 až 3 mesiacov užívania preparátov neboli eliminované príznaky dysfunkcie orgánov a ochorení je v súlade so zásadou MATKA - SYN, kedy je potrebné normalizovať funkciu matky. To znamená: keď potrebujeme normalizovať matku pečene - zvýšime energiu v obličkách. Posilňujú pečeň, tým sa zvýši výkon srdca a to má vplyv na odstránenie stresu. Zlepšiť stav srdca si vyžaduje normálne fungovanie sleziny a pankreasu. Posilniť slezinu znamená normalizovať funkciu pľúc a zvýšenie energie pľúc prispieva k normalizácii funkcie obličiek.

Samozrejme, nemusíte tomu rozumieť. Sú to informácie k rozšíreniu si okruhu informácii o možnosti uzdravenia sa aj inými spôsobmi. Radi vás nastavíme podľa vašich energetických stavov získaných diagnostikou a doporučíme užívanie preparátov spolu s ďalšími podpornými terapiami. Priebeh uzdravovania pravidelne monitorujeme špecifickými diagnostickými zariadeniami.