EXPRESNÁ REGULÁCIA HMOTNOSTI - PROGRAM TR 90 


Predstavte si, že ste práve objavili nové a efektívne riešenie regulácie hmotnosti s možnosťou úpravy programu podľa individuálnych potrieb jednotlivca, riešenie vytvorené tak, aby účinkovalo v súlade s jedinečnou telesnou stavbou každého z vás a pomohlo vám regulovať hmotnosť a vzhľad vašej postavy. Táto metóda je pritom najprirodzenejšou metódou udržania si štíhlej línie a zdravia bez drastických diét.


TRANSFORMÁCIA TELA ZA 90 DNÍ

Premeňte svoj život za 90 dní. Ak bude stravovací a tréningový plán TR90® súčasťou vašej životosprávy, budete si všímať výsledky už po 90-tich dňoch programu. V tomto programe sa nezameriavame na povrchné prístupy. Program TR90® sa zameriava tak na vnútorné, ako aj na vonkajšie zdroje regulácie hmotnosti, pomocou čoho vám pomôže dosiahnuť vaše ciele. Je to teda skutočne 90-dňový program, ktorý premení a zmení váš život.

UVOĽŇOVANIE ENERGETICKÝCH BLOKOV

Silná podporná terapia. Naše telo je popretkávané energetickými dráhami, ktoré udržiavajú svalové tkanivá v neustálom pohybe a stálej telesnej teplote. Narušením týchto hodnôt dochádza k narušeniu prekrvenia a stagnácii energie v tkanivách. Zvolenou technikou aktivujeme tkanivá a uvoľňujeme tok energie. Výsledným pocitom je veľmi príjemná relaxácia na úrovni periférneho nervstva.

DYCHOVÉ CVIČENIA PILATES

Ďalšia podporná technika pri regulácii hmotnosti. Správnym dýchaním a kontrolou techniky cvičenia rovnomerne formujeme celé telo. Samozrejme, klient si môže zvoliť aj iný druh cvičenia. Cvičenie u nás nie je podmienkou, keďže dôraz pri dosahovaní výsledkov kladieme na budovanie beztukovej svalovej hmoty potravinovou terapiou, pitného režimu a samotného dýchania.

PRÍRODNÉ OVOCNÉ KOKTEILY

PRODUKT A

Rastlinné polysacharidy, komplexné oligosacharidy /probiotika/, prírodný ovocný a zeleninový prášok /obsahuje veľké množstvo prírodných enzýmov/, vláknina, multivitamínový komplex, aminokyseliny, vitamíny a minerály.

ÚČINNOSŤ PRODUKTU

Produkt A zvyšuje produkciu enzýmov nevyhnutných pri spomalenom pohybe čriev - komplexné oligosacharidy zvýšia počet probiotických baktérií /bifidobaktérie, laktobacily, clostridium butyricum, kvasinky/, zlepšuje funkciu čriev, podporuje rast probiotických baktérií, zlepšuje trávenie a vstrebávanie. Vláknina a rastlinné polysacharidy absorbujú toxíny a tuky v tráviacom systéme a zlepšujú vyčistenie črevnej peristatiky. Hlavný cieľ - obnovenie a zlepšenie metabolizmu v črevách, zvýšenie imunity. Rastlinné extrakty, prírodné antiseptikum a antioxidanty majú antibakteriálne funkcie a tiež spomaľujú starnutie.

PRODUKT B

Prášok z mladých pšeničných klíčkov, organická podstata prírodného ovocia a zeleniny, multikomplex užitočných živín.

ÚČINNOSŤ PRODUKTU

Produkt B celkovo zotaví a obnoví živiny v tele. Funkčné aminokyseliny z rastlinného extraktu /aminokyselina s rozvetvenými postrannými reťazcami, arginin, citrulin, apod/ a enzym superoxid dismutáza /SOD/ čistia toxíny z krvného riečišťa, cholesterol, rozširujú cievy, tým sa znižuje krvný tlak, stimulujú krvný obeh, zlepšujú svalový tónus a životnú energiu tela. Aminokyseliny s postrannými rozvetvenými reťazcami /BCAA/ zvyšujú anabolické pochody v organizme vykonávajúce dve funkcie - izoláciu inzulínu a tvorbu rastového hormónu. Okrem toho aminokyseliny BCAA prispievajú k rastu svalového tkaniva /obnova kolagénu, elasténu/, odstraňujú prebytok telesného tuku, dodávajú telu živiny, zvyšujú absorpciu živín a účinnosť asimilácie. Sú zdrojom dlhovekosti.

Prírodné ovocné kokteily ABC zbavujú telo škodlivých látok, obnovujú farbu pleti, podporujú svalovú a tukovú rovnováhu, odstraňujú nadváhu, obnovujú rovnováhu kyslého prostredia organizmu, zlepšujú imunitný systém a zvyšujú odolnosť voči chorobám.

APLIKÁCIA

Produkt A nasypeme do šejkru, zalejeme teplou vodou /30-35 C/ cca 5 minút mixujeme, potom popíjame. Po 90 minútach urobíme to isté s produktom B. Možnosť užívať len ako dennú stravu 3x alebo 2x denne - ráno a večer. Doporučujem 1 mesačnú potravinovú terapiu pre celkové zregenerovanie tela aj mysle. Veľmi pozitívny účinok sa prejavuje aj po užívaní počas jedného týždňa. Jojo efekt sa nedostavuje v prípade kontroly výberu stravy podľa energetickej /bioaktívnej/ hodnoty pri užití.