ČO JE KANGEN VODA?

31.08.2018

Japonskí vedci na základe celosvetových výskumov a testov vyrobili špeciálne medicínske prístroje na úpravu vody...

Tieto prístroje sa používajú v japonských nemocniciach už od roku 1974. Voda z nich je ocenená mnohými certifikátmi aj vedeckými štúdiami súvisiacimi s ľudským zdravím. Prístroje vyrába v Japonsku firma Enagic, ktorá ako prvá na svete používa túto unikátnu technológiu a môže sa pochváliť najvyššou svetovou kvalitou.

Kangen je japonské slovo a znamená "návrat k pôvodnému". Kangen voda je zásaditá a živá voda, čo znamená, že posilňuje elektromagnetické pole ľudského tela. To má vplyv na vyrovnanie vibračných síl s okolitým prostredím. Pochopenie tejto informácie nás privedie k dosiahnutiu rovnováhy a uzdraveniu nervovej sústavy.

Kangen voda trojnásobne zvyšuje antioxidačné schopnosti enzýmov, podporuje prirodzené detoxikačné systémy tela a tým podporuje proces samoliečby. Kangen voda má zmenenú molekulárnu štruktúru a to spôsobuje omnoho rýchlejšiu hydratáciu buniek, absorbciu vitamínov a vyplavovanie toxínov. Výsledkom je úprava krvného tlaku, obnova životného pulzu a vytvorenie tepelných podmienok krvi, za ktorých prebieha proces samoliečby.

Svetoznámy japonský lekár a spisovateľ Hiromi Shinya /jeho knihy sú preložené aj do slovenčiny/, ktorý sa podieľal na vývoji kolonoskopického prístroja, svojim onkologickým pacientom nasadzuje diétu, ktorej nevyhnutnou súčasťou je aj kangen voda. Na mojej stránke môžete nájsť jeho video, na ktorom je porovnanie čriev pred a po pití kangen vody.

Aj na Slovensku je už mnoho pozitívnych zdravotných výsledkov na základe obnovy tepelných systémov tela pri alergiách, psoriáze, exémoch, pri znižovaní ťažkých kovov v tele /až o 40%/, pri chudnutí, poruchách metabolizmu, omladení pokožky, poruchách trávenia, mužských a ženských problémoch v panvovej oblasti a pod.

Prístroje na výrobu kangen vody už nie sú na trhu žiadnou novinkou, využívajú ich napríklad aj svetové celebrity /Leonardo di Caprio, Bill Gates, Demi Moore, Jenifer Lopez a iní/ alebo profesionálni športovci a v rámci pitného režimu pre zamestnancov a klientov mnohé firmy, fitness centrá, kozmetické salóny, zdravotnícke zariadenia /kde sa kangen voda používa aj na dezinfekciu/ ako aj najlepšie svetové reštaurácie, pretože kangen voda skracuje dobu varenia, jedlo má príjemnejšiu chuť, zelanina si zachováva jasné farby a káva je lahodnejšia.

Kangen voda pre mňa predstavuje prvý a zásadný krok k prepojeniu človeka s prírodou, k čistote myslenia a k vzájomnému preciťovaniu lásky.