NAHRADÍ INFRAČERVENÉ SVETLO CHEMOTERAPIU?

06.04.2018

Čas nezastavíš. Každé obdobie má svoj vlastný pokrok a testuje nové hranice. Na takých hraniciach práve stojíme...  

Terapia infračerveným svetlom, na princípe ktorého funguje liečebný prístroj HENEX, je aktuálnym trendom medicíny. Už pred dvoma rokmi americkí vedci z Národného inštitútu pre rakovinu objavili, že pomocou infračerveného svetla možno účinne zmenšovať zhubné nádory bez toho, aby sa zároveň poškodili zdravé bunky.
Celý postup spočíva v tom, že lekári podajú pacientovi protilátky, ktoré sa zachytia na povrchu rakovinotvorných buniek. Protilátky však začnú pôsobiť až po osvietení infračerveným svetlom. Protilátky aktivované infračerveným svetlom si zdravé bunky vôbec nevšímajú, čo je zásadný rozdiel oproti klasickej chemoterapii, ktorá ničí aj zdravé bunky.
Objav sa tak do budúcnosti môže stať jednou z mnohých metód, ako úspešne liečiť rakovinu klasickou medicínou.

To, čo vám teraz ponúkame, je aktívna prevencia, teda možnosť odhalenia choroby včas pomocou termoregulačnej diagnostiky (TRD), ktorá dokáže identifikovať potenciálnu chorobu už v jej funkčnej, energetickej poruche. Teda oveľa skôr, než sa potenciálna choroba prejaví fyzicky, napríklad v podobe nádoru v tele.
Energetickú poruchu objavenú pomocou TRD vieme potom s úspechom odstrániť za pomoci terapie infračerveným svetlom v našom centre v Košiciach. V domácom prostredí ju dokonale poskytne liečebný prístroj HENEX v rôznych variantoch.

O čo ide?

Zbavte sa strachu z rakoviny tým, že cestou termoregulačnej diagnostiky spoznáte svoj teplotný rozdiel rakovinových a zdravých buniek skôr, než prepukne choroba v podobe fyzického nádoru. Následne terapiou infračerveným svetlom a energetickým posilnením tela vyrovnáme teplotný rozdiel tkaniva napadnutého rakovinovými bunkami tým, že ho dostaneme do energetickej a tepelnej rovnováhy. 

Presvedčte sa sami o sile infračerveného svetla /jeho špeciálnej vlnovej dĺžky/ vysielaného prístrojom HENEX a novej metóde diagnostikovania chorôb v priebehu 45 minút, bez akýchkoľvek nepríjemných pocitov a vedľajších účinkov. Terapia je určená pre každého bez rozdielu veku, pre ľudí aj zvieratká.