OZDRAVNÉ PROGRAMY


OZDRAVNÉ PROGRAMY ZAMERANÉ NA DETOXIKÁCIU, ODKYSLENIE TELA, ÚPLNÉHO UZDRAVENIA CHRBTICE A NA STAV VYŠŠEJ SVETELNEJ ÚROVNE, ZA POUŽITIA SVETELNEJ TERAPIE /SLNEČNÉHO SPEKTRA - IR-A/, BIO-ENERGETICKEJ POTRAVY A BIOAKTÍVNYCH PREPARÁTOV TRADIČNEJ ČÍNSKEJ MEDICÍNY.

Ľudské telo žije na základe nepretržitého energetického nabíjania a vybíjania, preto je nedostatočné liečiť choroby iba chemicko-fyzikálnymi prostriedkami. Posilnením energetického biopoľa človek dosahuje stav vyššieho vedomia, stav uzdravenia, bez ohľadu na momentálny stav zdravia na fyzickej, emočnej a mentálnej úrovni.

Zdravie je neustále dopĺňanie a kolobeh energie určitej kvality a potrebného množstva. Je to proces, ktorý prebieha mimo úrovne nášho myslenia. Je to proces biologickej transmutácie. Je to poistka prírody na udržanie rovnovážneho stavu energie medzi prírodou a človekom.

V priebehu liečebných svetelných terapií sa človek stále viac prepája so svojou svetelnou esenciou /životnou biovibráciou fyzického tela/, ktorú v priebehu terapie zvyšujeme. Dostavujú sa iné pocity, iné myšlienkové pochody. Nie je dôležité, ako sa to deje. Svetelná terapia predstavuje cestu ako toto spojenie umožniť. Počas terapií sa využívajú rôzne techniky posilnenia biopoľa.

Svetelná terapia využíva k pôsobeniu na tkanivá "silu ducha" aby stimulovala krvný a lymfatický obeh, cievny, svalový a vylučovací systém pohybu. Terapia vracia do rovnováhy svetelnú energiu /pulz/ buniek a tým zlepšuje bunkové dýchanie a vitalitu. Naše svetelné elektromagnetické pole je vychyľované zo svojho pulzačného kónusu zvýšenou kyslosťou tela, toxicitou tela, nedostatkom kyslíka a zníženou energetickou zásobou v cievnom systéme.

Svetelná terapia uvoľňuje zablokované energie aby mohli prúdiť cievami buniek. Tým sa stlmí a postupne úplne vylúči bolesť, zvýši sa celková cirkulácia a povzbudí vylučovanie odpadov. Zlepší sa funkčnosť tkanív a ich regenerácia. Aký proces prebieha? Zvýšením teploty tela, zvýšením kapacity a teploty svetelnej energie sa mení patologický proces bunky na proces regeneračný. Je to proces, ktorý prebieha pri uzdravovaní rakovinových buniek.

Pri svetelnej terapii sa využívajú prístroje HENEX-BIO, vysoko bio-energetická strava, produkty tradičnej čínskej medicíny FOHOW a ďalšie podporné terapie pre uzdravenie a vyrovnanie energetických stavov chrbtice, funkčných orgánov a ich prepojenie cez cievny systém.

Jedinečnosťou tejto metódy je zlepšenie prenosu informácii medzi mozgom a brušnou dutinou /centom nášho vnútorného mozgu/ cez miechu a dosiahnutie tepelnej rovnováhy medzi vonkajším a vnútorným prostredím vďaka cievnemu systému.

V cievnom systéme dochádza k vzájomnej reakcii tepelnej energie krvi s tepelnou energiou okolia /dochádza k tzv. energetickej tepelnej rezonancii/. Pre náš organizmus je životne dôležité čerpanie energie z vonkajšieho prostredia. Bez tohto bioprocesu /vzájomnej výmeny energií/ náš organizmus nemôže existovať. Zomreli by sme na  podchladenie.

Cievny systém vytvára priestor pre život našej Duše. To vďaka nej vibrujeme na vlnovej dĺžke, ktorá spája všetky veci a bytosti vo vesmíre. To vďaka nej pociťujeme krásu a harmóniu sveta. To ďaka nej vieme položiť život za niekoho neznámeho alebo súcitiť s cudzincom. Prostredníctvom našej duše sa uchádzame o dokonalú slobodu.

Rozumom pátrame po poznaní, pravde a slobode. Srdce, centrum našej duše, ktorú vnímame prostredníctvom pulzu, nás upriamuje na hľadanie lásky. Spolu nás nútia ísť za krásou a spravodlivosťou.

Uzdraviť sa znamená dosiahnuť vibračnú rovnováhu medzi dvomi nervovými systémami fungujúcimi nezávisle od seba, prostredníctvom spoločného cievneho systému, ktorý ich prepája. Len tak dosiahneme duševnú rovnováhu a myšlienkový pokoj.

Za 4 až 12 mesiacov je telo nastavené bez potreby užívania liekov. Do 2 až 5 rokov /závisí to od miery znečistenia tela a dĺžky užívania liekov/ pri intenzívnom používaní prístroja BIO-HENEX je telo vrátené do svojej životnej formy.