BYLINKOVÉ DETOXIKAČNÉ VAGINÁLNE GUĽÔČKY GUIFEI BAO 


Tampónové telieska Gufei Bao Fohow sú originálne telieska vo forme vaginálnej hygienickej guľôčky s obsahom prírodných látok tradičnej čínskej medicíny /TČM/ k očisteniu a ozdraveniu ženských genitálií.

Odporúča sa používať pri nepríjemnom zápachu z pošvy, zápaloch malej panvy, leukorei, lochiorei, bielom a krvavom výtoku, Trichomoniáze a plesňových zápaloch pošvy, zápale vaječníkov, pruritu, vulválnej erózii a polypoch krčka maternice, maternicovom myóme, ovariálnej cyste, pri poruchách a bolestivej menštruácii, popôrodnom krvácaní, s vekom súvisiacimi zmenami. Bylinkové guľôčky majú protizápalový, baktericídny, antibakteriálny a antipyretický účinok, očisťujú od produktov metabolizmu a odstraňujú toxíny, zmenšujú veľkosti pošvy a maternice, normalizujú ich stav, vracajú "mladosť". Pomáhajú oddialiť klimaktérium, obnovujú libido, odstraňujú vaginálnu suchosť, nervozitu a ďalšie negatívne príznaky. Zloženie guľôčkových teliesok má tiež pozitívny vplyv na pokožku s pigmentovými škvrnami a akné.

Princíp pôsobenia


Účinnosť guľôčkových bylinkových teliesok Guifei Bao Fohow je v základných mechanizmoch tradičnej čínskej medicíny. Prostredníctvom celostného pôsobenia v ohnisku vaginálneho ochorenia sú stimulované predno-stredné a zadno-stredné meridiány, kvôli čomu sa normalizuje energetická rovnováha jin-jang, očisťuje a detoxikuje sa organizmus, čistí sa krv, normalizuje sa funkcia sleziny, obnovujú /regenerujú/ bunky aj orgány a odstraňujú sa zápaly princípom samoliečby.

Vlastnosti guľôčkových teliesok GIUFEI BAO


SAMOOČISTENIE

Použitie 1 guľôčky prípravku Guifei Bao FOHOW pomáha očistiť maternicu od toxínov a nečistôt

SAMOOZDRAVENIE

Guľôčky pracujú ako podpora liečby pri myóme krčku, pošvovej erózii, vaginálnych cystách a rôznych zápalových ochoreniach ženských pohlavných orgánov

SAMOOMLADENIE VONKAJŠIEHO VZHĽADU

Rýchlo sa zlepšuje stav pokožky, pigmentových škvŕn, suchej kože, vrások, atď.

PREVENCIA

Používaním guľôčok najmenej raz mesačne urobíte účinné preventívne opatrenia proti gynekologickým ochoreniam. Produkt tiež prispieva k zúženiu pošvy, zlepšeniu jej tonusu a pružnosti.


Nové kozmetické koncepcie


Podľa teórie tradičnej čínskej medicíny 12 hlavných meridiánov pri endokrinnom narušení pečene a slabšej činnosti obličiek, poruchách žalúdka a čriev spôsobia to, že sa objavuje nezdravá farba kože, mizne lesk, pleť starne rýchlejšie, objavujú sa škvrny, vyrážky, čierne bodky a iné patológie. Guľôčkové telieska Guifei Bao umiestnené v ženských vonkajších genitáliách, kde je vzájomná súčinnosť piatich hlavných energetických meridiánov ženského tela, efektívne obnovujú energie meridiánov, regulujú krvné zloženie, energetickú bilanciu jin-jang v tele, regulujú endokrinný systé, a to tiež všeobecne vytvára vysoký kozmetický efekt.

Reprodukčný systém sa aktívne podieľa na očistení tela a ovplyvňuje duševnú a psychickú rovnováhu. To tvorí dualizmus v modernej medicíne. Guľôčkové bylinkové telieska Guifei Bao sú jednou z unikátnych metód detoxikácie, sú najjasnejším príkladom dokonalého stelesnenia medzinárodnej kozmetológie. Vzhľadom k tomu, ako sa efektívne a majstrovsky odvádzajú toxíny zo ženského tela, je ľahké vyriešiť problém autonómneho čistenia ženského reprodukčného systému od toxínov. Našťastie použitím metód TČM s modernou výrobnou technológiou a jedinečnou receptúrou bol získaný silný absorpčný produkt, ktorý vedie k 100%-nej účinnosti.


Sedem funkcií guľôčkových teliesok GIUFEI BAO


1. OČISTA ORGANIZMU

Účinná prevencia a rýchla pomoc pri zápaloch pošvy, erózii maternicového hrdla, maternicového prolapsu, maternicového myómu, špecifickom pachu, zápalu orgánov v panve a vaječníkov, ale aj hubových, plesňových, kvasinkových a ďalších infekciách.

2. OČISTENIE MATERNICE OD ZNEČISTENIA A TOXÍNOV

Vďaka unikátnej metóde absorpcie aj detoxikácie, guľôčka ako malý vysávač rýchlo odstráni odumreté tkanivo ženských pohlavných orgánov, zvyšky krvi po menštruácii a tvoriace sa toxíny a iné zvyšky v orgánoch ženy. Tiež odstraňuje nepríjemný a zvláštny zápach, odstráni zdroj plesňovej (kvasinkovej) a vírusové infekcie, aktivuje produkciu kmeňových buniek, stimuluje metabolizmus a sekréciu ženských hormónov a vedie k obnoveniu normálnych fyziologických funkcií reprodukčných orgánov.

3. OBNOVENIE ORGANIZMU

Guľôčky obnovujú organizmus v spojení s odstránením erózie a hnisavých zápalových zmien a obnovením tkanív. Stimulovaním sekrécie žliaz sa vyrovnáva na rovnakú úroveň navlhčenie tkaniva krčka maternice a pošvy, obnoví sa vaginálna elasticita a citlivosť. Guľôčkové telieska pomáhajú v popôrodnom období pri rekonštrukcii poškodených pôrodných ciest a maternice, udržujú a plne obnovujú zdravú mikroflóru vnútorného prostredia orgánov.

4. SPOMALENIE STARNUTIA ORGANIZMU

Produkt obnovuje bunky, stimuluje sekrečnú funkciu, obnovuje pružnosť maternice a pošvy, zvyšuje citlivosť, zvyšuje sexuálnu túžbu, akoby návrat štatútu "panenstva", tým sa zvyšuje kvalita sexuálneho života. Pomáha oddialiť klimaktérium, odstraňuje vaginálnu suchosť, obnovuje libido, odstraňuje nervozitu a ďalšie príznaky.

5. KOZMETICKÝ EFEKT

Zlepšuje a obnovuje normálne fyziologické funkcie ženských pohlavných orgánov, podporuje krvný obeh a aktivuje imunitné bunky, reguluje funkciu žliaz s vnútornou sekréciou, odstraňuje škvrny, zlepšuje stav kože, ktorá bude žiarivá a ružová, redukuje vrásky, preto tieto tampóny dajú žene nevyčerpateľné čaro.

6. OZDRAVENIE

Guľôčkové bylinkové telieska Guifei Bao sa používajú ako doplnkový prostriedok, rovnako ako kvalitná prevencia chorôb. Ak použijete po menštruácii jednu až dve guľôčkové telieska, pomôže to obnove látkovej výmeny, prispeje k zbaveniu sa gynekologických ochorení a zabezpečí organizmu životnú energiu.

7. PRI NEPLODNOSTI

Guľôčky Guifei Bao majú regulačný a očisťujúci vplyv na neplodnosť spôsobenú obštrukciou vajcovodu, pri narušení rovnováhy vnútorného prostredia a pod.


Použitie:


1. Otvorte fóliu vrecka, skontrolujte stav balenia a prítomnosť vlákna navinutého na konci guľôčkového telieska, vytiahnite a uvoľnite niť na požadovanú dĺžku (guľôčka má priemer cca 10 mm a je v bavlnenej gáze).

2. Opláchnite a osušte genitálie. S použitím priloženej jednorázovej hygienickej rukavice FIR zaveďte guľôčkové teliesko do hĺbky pošvy tak, že vonkajší koniec vlákna zostane vonku. U citlivých žien je odporúčané na 20 minút namočiť guľôčku do destilovanej vody pred jej zavedením.

3. Ponechajte guľôčkové teliesko vo vnútri pošvy po dobu dvoch maximálne troch dní. Guľôčkové teliesko ľahko vytiahnete potiahnutím za vlákno, potom vypláchnite pošvu a umyte vonkajšie genitálie. Ďalšiu guľôčku použite po 1 - 2 - 5 dňoch.

4. Ak chcete dôkladnejšie obnoviť svoje zdravie, použite 6 guľôčkových teliesok po sebe.

5. Pri možnom výtoku po zavedení sa odporúča použiť kvalitné vložky, ktoré harmonicky podporia čistiaci proces.


Obsah balenia: 6 ks guľôčok

Upozornenie: Len na vonkajšie použitie! Tehotným ženám a pannám sa neodporúča. Pri menštruácii a počas dojčenia prestať používať. Opatrné používanie po potrate a pri alergickej reakcii organizmu (pálenie, svrbenie menej než 0,001 % výskytu - okamžite vybrať). Po aplikácii je vhodná 1 - 2 denná sexuálna abstinencia. Výrobok nie je liek. Pokiaľ nedôjde k požadovanej úprave stavu, je nutné navštíviť gynekológa! Povolené Ministerstvom zdravotníctva SR č.j. OER-35.1-08.12.2010.1703